Tvoření vlastní reality - prožitkový seminář v Piešťanech

27.08.2022 13:34

 

Toto setkání je určeno pro pokročilejší duchovní průzkumníky a bude pojato jako tvořivá dílna… budeme tvořit nejen rukama, ale budeme se zabývat tématem tvoření z různých a možná neobvyklých pohledů. Pokusíme se o pochopení, jak je tvořena naše realita a jak vytvořit ve svém životě to, co si v hloubi duše přejeme. Program bude přizpůsoben tak, abyste mohli okusit i léčebné účinky místních lázní. 

Kdy:                 čt 6.10 – ne 9.10. 2022 /začátek v 16 hodin, konec v ne obědem/

Kde:                 Piešťany, Leier apartments, Winterova 3

Cena:               kurzovné 120 Eur nebo 3000 Kč

Lektorka:          Dagmar Eliášová

Rezervace:       kapacita míst je omezena, prosím o rezervaci na dagmar.eliasova@email.cz . Záloha na kurz a ubytování - 2000 Kč po potvrzení volného místa, doplatek na místě. 

Ubytování:       penzion Leier apartments,  rodinné apartmány pro 2-6 osob , cena 20-28 Eur za os a noc. 

Více info obdržíte na základě přihlášky.

Dagmar Eliášová                                                                                                           

Věnuje se studiu různých alternativních léčebných systémů, vzorcům chování a příčinám a následkům bloků v lidském podvědomí. Zabývá se zkoumáním různých cest vedoucích k uzdravení člověka jako komplexní bytosti a k transformaci a pozvednutí lidského vědomí obecně.  Práci jí usnadňuje její schopnost jasnovidění a jasnocítění, jako i otevřený přístup k informacím v kronice Akáša.           

Získala certifikáty v  regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, metod SRT,  Ho´oponopono, BIO-Touch, Pranic Healing, Hypnózy v terapeutické praxi, Restrukturalizace T.Detzlera, studovala metody jako Emoční homeopatii, Karmické kódy, Genové klíče atd. Aktivně využívá  staroegyptské a plejádské léčebné techniky, andělské energie, techniky dle Hathor apod.  

Již řadu let  organizuje duchovně zaměřené cesty do zahraničí / Indie, Egypt, Kanárské ostrovy, Izrael, Mexiko, Tibet, Nepál, Bosna, Indonézie, Slovensko, Itálie, Rakousko ../ Své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů na různá témata /Komunikace s Vyšším Já, Čtení v kronice Akáša, Tvoření ve hmotě, Plejádské léčebné techniky…/ a konstelací. 

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a podporuji jejich odhodlání dál na sobě pracovat a růst. Mnoho lidí má dispozici k práci v jemnohmotných světech, jen potřebují ukázat, jak na to. Taková zkušenost často změní jejich pohled na realitu“.