Meditační setkání v Praze

27.08.2022 14:14

Neformální setkání, na kterém budeme sdílet své zkušenosti o životě a transformaci našeho vědomí a také o tom, jak si zachovat klid, optimismus a chut k dalším krokům. Setkání bude zakončeno společnou meditací. 

 

Kdy:    st 14.12. 2022  (od 19 do 20.30 hod)                                                                                                    

Kde:    Studio Spiral Yoga,  www.spiralbody.cz

           dům U Zlatého anděla, Na Perštýně 10, Praha 1             

           (stanice metra Národní třída) 

Cena:  80,-  Kč                                                                                                   

Lektorka:  Dagmar Eliášová

Rezervace:     kapacita je omezena, prosíme o včasnou rezervaci na spirituala@email.cz

 

Dagmar Eliášová                                                                                                            

Věnuje se studiu různých alternativních léčebných systémů, vzorcům chování a příčinám a následkům bloků v lidském podvědomí. Zabývá se zkoumáním různých cest vedoucích k uzdravení člověka jako komplexní bytosti a k transformaci a pozvednutí lidského vědomí obecně.  Práci jí usnadňuje její schopnost jasnovidění a jasnocítění, jako i otevřený přístup k informacím v kronice Akáša.           

Získala certifikáty v  regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, metod SRT,  Ho´oponopono, BIO-Touch, Pranic Healing, Hypnózy v terapeutické praxi, Restrukturalizace T.Detzlera, studovala metody jako Emoční homeopatii, Karmické kódy, Genové klíče atd. Aktivně využívá  staroegyptské a plejádské léčebné techniky, andělské energie, techniky dle Hathor apod.  

Již řadu let  organizuje duchovně zaměřené cesty do zahraničí / Indie, Egypt, Kanárské ostrovy, Izrael, Mexiko, Tibet, Nepál, Bosna, Indonézie, Slovensko, Itálie, Rakousko ../ Své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů na různá témata /Komunikace s Vyšším Já, Čtení v kronice Akáša, Tvoření ve hmotě, Plejádské léčebné techniky…/ a konstelací. 

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a podporuji jejich odhodlání dál na sobě pracovat a růst. "