Prožitkový seminář Kronika Akáša a jak s ní pracovat

06.02.2016 12:06

Lidé na duchovní cestě dříve či později narazí na pojem kronika Akáša. Je to obrovská energetická knihovna všech našich nabytých zkušeností nejen z pobytu na planetě Zemi, ale i v  dalších  sférách vesmíru. Jsou zde uchovány naše sny, plány, znalosti a dovednosti, úspěchy i nezdary. Nahlédnutím pochopíme mnohé, doposud nevysvětlitelné a nepochopené události našeho života,  jako i otazníky  našich vztahů rodinných, partnerských či pracovních.

Práce s Akášou neslouží k uspokojení povrchní zvědavosti, ale je nedílnou součástí našeho duchovního růstu. Odměnou nám může být hluboké porozumění sobě i ostatním, odpuštění tam, kde se zdálo nemožné a více lásky a harmonie ve všech oblastech  našeho života.

Informace z Akáši mohou být přístupné každému duchovně hledajícímu. Krok za krokem budeme objevovat, jak na to.

 

Kdy:                víkend 6.-7.2. 2016  /oba dny 9.30-12.30 a  14.00-16.30/

Kde:                Studio Spiral Yoga, Praha 2, Na Perštýně 10 /u metra Národní třída/   

Cena:              1750,-  Kč                                                                                                   

Lektorka:       Dagmar Eliášová,                                                                         

Rezervace:     kapacita je omezena, prosím o včasnou rezervaci na spirituala@email.cz,                               

                      Poté obdržíte  podrobnější  program semináře.

Dagmar Eliášová

Získala certifikáty v  regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, metod SRT,  Ho´oponopono, BIO-Touch, Pranic Healing, Hypnózy v terapeutické praxi, Restrukturalizace dle T.Detzlera, Emoční homeopatie M. Kafkové atd. Aktivně využívá  staroegyptské a plejádské léčebné techniky, andělské energie apod.  

Již řadu let  organizuje duchovně zaměřené cesty do zahraničí /Egypt, Izrael, Mexiko, Indie, Tibet, Nepál, Bosna, Indonézie apod./ Své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů a konstelací.

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a podporuji jejich odhodlání dál na sobě pracovat a růst.“