Kanárské ostrovy Lanzarote a Fuerteventura

02.09.2022 16:40

Kanárské ostrovy jsou známé jako Ostrovy věčného jara, dávnými mořeplavci byly nazývané také Šťastné ostrovy a dle domorodé  tradice jsou to i poslední dochované zbytky bájné Atlantidy. 

V době listopadových plískanic strávíme 8 dnů na dvou ze sedmi hlavních Kanárských ostrovů,  na Lanzarote a  Fuerteventuře.

Užijeme si dary těchto nádherných ostrovů plnými doušky. Uchvátí nás jedinečná příroda, nevídané stavby Césara Manrique, vybudované přísně v souladu se zvláštní krajinou  a zejména odlišné energie obou míst. Můžeme se těšit na dlouhé bílé i sopečné černé pláže, křišťálově čisté moře, i v této podzimní době vhodné ke koupání /teplota mírně nad 21 C/, příjemné slunečné počasí /kolem 24 - 26 C/ a v neposlední řadě na výbornou kuchyni.

Budeme také meditovat a nahlížet do Akáši, do časů harmonie, krásy a mistrovství v dobách před potopou Atlantidy. To vše máme uloženo ve své paměti a je pouze třeba uvolnit cestu k těmto vzpomínkám, dotknout se minulosti skrze intenzivní prožitek místa.

Užijeme si pohodové dny v přátelské atmosféře a uděláme další krůčky na cestě za duchovním poznáním.

Termín:           út 29.11.- út 6.12. 2022 –  8 dní     /4 noci Lanzarote, 3 noci Fuerteventura/                    

Ubytování:      dvoulůžkové pokoje nebo apartmány s vlastní koupelnou , v blízkosti moře

Strava:            vlastní /  bohaté možnosti nákupu v samoobsluhách, mnoho restaurací s čerstvými plody 

moře a kanárskými specialitami  za dostupné ceny/

Cena:               15.800 Kč za ubytování, trajekt mezi ostrovy, dopravu minibusem /3 celodenní a 3 půldenní 

výlety/ a meditační  program, nezahrnuje vstupné ani jídlo

Letenka:         cena v závislosti na včasnosti nákupu a momentální nabídce -  8.900 – 10.500 Kč

Výlety:            přírodní rezervace s krátery, okružní jízdy po ostrovech, stavby architekta C. Manrique, koupání 

na překrásných plážích a další

Rezervace:      dagmar.eliasova@email.cz, tel. 604414044 – počet účastníků omezen /min 10 a max 20 osob/

 

Dagmar Eliášová                                                                                                            

 Věnuje se studiu různých alternativních léčebných systémů, vzorcům chování a příčinám a následkům bloků v lidském podvědomí. Zabývá se zkoumáním různých cest vedoucích k uzdravení člověka jako komplexní bytosti a k transformaci a pozvednutí lidského vědomí obecně.  Práci jí usnadňuje její schopnost jasnovidění a jasnocítění, jako i otevřený přístup k informacím v kronice Akáša.           

Získala certifikáty v  regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, metod SRT,  Ho´oponopono, BIO-Touch, Pranic Healing, Hypnózy v terapeutické praxi, Restrukturalizace T.Detzlera, studovala metody jako Emoční homeopatii, Karmické kódy, Genové klíče atd. Aktivně využívá  staroegyptské a plejádské léčebné techniky, andělské energie, techniky dle Hathor apod.  

Již řadu let  organizuje duchovně zaměřené cesty do zahraničí / Indie, Egypt, Kanárské ostrovy, Izrael, Mexiko, Tibet, Nepál, Bosna, Indonézie, Slovensko, Itálie, Rakousko ../ Své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů na různá témata /Komunikace s Vyšším Já, Čtení v kronice Akáša, Tvoření ve hmotě, Plejádské léčebné techniky…/ a konstelací. 

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a podporuji jejich odhodlání dál na sobě pracovat a růst. Mnoho lidí má dispozici k práci v jemnohmotnými sférách, jen potřebují ukázat, jak na to. Taková zkušenost často změní jejich pohled na realitu“.