Základní principy zdravého života - Doktor John FIELDER

10.04.2012 16:30

 

Kdy:    Úterý 10.4.2012

Kde:    Spirituála Braník

Přednášející: Doktor John FIELDER (EN) – tlumočeno do češtiny

Cena:   450,-Kč

Kontakt: obchod@vitalvibe.cz , tel: 608 98 48 25

Přednášky:
- 16:30 do 18:00 - Základní principy zdravého života
- pauza
- 18:30 do 20:00h - Holografické léčení


Rezervace: Chcete-li mít jistotu vyhrazeného místa pro vás, máte možnost si jej rezervovat. Stačí zavolat nebo napsat sms zprávu ve tvaru: "john, vaše jméno, datum, počet osob" na tel. číslo: 608 98 48 25, nebo na e-mail: obchod@vitalvibe.cz


Více informací zde: www.vitalvibe.cz/john

Jazyk: Přednášky budou tlumočeny do češtiny z angličtiny


Doktor John Fielder je certifikovaný učitel biogenního životního stylu a přírodních věd přednášející o historii, filosofii, přírodní léčbě a hygieně a biogenním životním stylu. Každy týden učí ve studijním programu Přírodní život v kurzu pro konzultanty životního stylu, který je založen na těchto principech.

Je zakladatelem farmy pro zdraví v Clohesy river (Austrálie) a Akademie přírodního životního stylu, zakladatel společnosti pro přírodní zdraví v Jižní Austrálii, člen britského rejstříku Naturopatie a Registrované společnosti Naturopatů ve Velké Británii a členem Mezinárodní asociace lékařů hygieny ve Spojených státech.

Má více než 35 let zkušeností v oblasti přírodního léčitelství.

 

 

 

Historie:

1959: Zahájil studium osteopatie a chiropraxe a přírodní medicíny na fakultě naturopatie v Jižní Dakotě, (fa)

1961: Zahájil mimoškolní studia přírodního léčení pod osobním vedením Kenneth S. Jaffreye

1962: Začal navštěvovat mimoškolní studia v následujících oborech :

  • Přírodní léčení pod osobním vedením C. Leslie Thomsonové na klinice v Edinburku ve Skotsku.
  • Biogenní životní styl pod osobním vedením Profesora Doktora E. B. Szekelye v Rancho La Puerta v Mexiku.
  • Přírodní hygiena pod osobním vedením Doktora Herbert M. Sheltona na Sheltonově zdravotní škole ve Spojených státech amerických.

1963: Získal titul v oboru osteopatie, chiropraxe a naturopatie na fakultě Naturoropatie v Jižní Austrálii (fa)

1964: Praktikoval na různých klinikách, zabývajících se fyzioterapií, chiropraxí, osteopatií a naturopatií v Adelaide a okolí. Zahájil soukromou praxi na částečný úvazek.

1965: Internoval v Hopewoodském zdravotnickém centru ve Wallacii v Novém Severním Walesu. Soukromou praxi začal vykonávat na plný úvazek.

1967-68: Přestěhoval se do Cairns v Queenslandu. Založil přírodní zdravotnické centrum Crystal Cascades pro hospitalizované pacienty. Podílel se na vzniku přírodního zdravotnického centra Crystal Cascades Crystal pro klinickou praxi.

1970: Dokončil mimoškolní studia v oboru Přírodní hygieny, Přírodní léčby, a Biogenního životního stylu, stal se členem Britského Registru Naturopatů. Přestěhoval se do Clohesy River, v Queenslandu. Založil farmu pro zdraví Clohesy River.

1993: Založil Akademii přírodního životního stylu, výuku pro vyhlašování oborů Přírodní hygieny, Přírodní léčby a biogenního životního stylu.

Více informací o přednáškách zde: www.vitalvibe.cz/john