večery s Jaromírem Kozákem - sv. Václav

06.03.2012 18:30

Počátky české státnosti 

Sv. Václav  jako panovník grálu

Na území Českých zemí se nacházel nejstarší stát v Evropě, nepočítáme-li řecké městské státy a říši římskou. Marobudova říše položila základy české státnosti, nesahají-li ještě hlouběji. Budeme mluvit o Marobudovi a jeho říši, o „kupci“ Sámovi, dalším českém panovníkovi, a o mýtických a duchovních kořenech českých dějin. Za vrchol počátku české státnosti lze beze sporu mít knížete Václava. Kolem něho je mnoho nejasností a pokusíme se je poněkud rozplést, včetně otázky, zdali byl Václav panovníkem grálu.

Člověk na duchovní cestě hledá odpovědi   na své otázky. Je toho mnoho, co není  předmětem běžných hovorů, nicméně jsou to důležité střípky, ze kterých se skládá naše představa o světě. Večery  s Jaromírem Kozákem vám nabízejí možnost  popovídat si s odborníkem na  řadu témat:  posmrtný život a  reinkarnace, křesťanská mystika, zasvěcovací rituály v různých kulturách, hermetismus, egyptské nauky, spiritismus, tajné řády, kvantová  fyzika,  léčitelství a další.

 

Kdy:               úterý 6.3. 2012 od 18.30

Kde:                Centrum osobního růstu Spirituála, bývalý pivovar Braník

Cena:              180,-Kč 

Rezervace:      na spirituala@email.cz

 

Jaromír Kozák   se od útlého mládí zabývá historií, archeologií (zejména egyptologií) a poznáváním duchovna. V letech 1989 až 1993 studoval na Karlově univerzitě obor egyptologie-archeologie. Je soukromým badatelem, spisovatelem a překladatelem na poli literatury faktu a duchovního odkazu. Je autorem řady úspěšných knih a spolupracuje s různými časopisy, televizními a rozhlasovými stanicemi a příležitostně přenáší. V roce 2005 byla jeho teorie funkčního modelu spiritismu oceněna konzervativci z Klubu Sisyfos Stříbrným bludným kamenem. Dlouhodobě se zabývá egyptským duchovním  odkazem a egyptštinou,  v jejím rámci zejména fonetikou. V roce 2008 vydal po letech luštění své  řešení v rámci prvního svazku Egyptština – jazyk bohů. http://www.jaromirkozak.estranky.cz/