SEMINÁŘ S ANNE WARD: PŘÍPRAVA NA 21. 12. 2012

28.09.2012 20:47

 

ENERGETICKÁ A LÉČIVÁ CVIČENÍ   

TEĎ JE TEN ČAS -  PŘEDPOKLAD KE VSTUPU: OTEVŘENÉ SRDCE PLNÉ LÁSKY - VÝCHOZÍ BOD: POROZUMĚNÍ ENERGETICKÝM IMPERATIVŮM A ENERGETICKÉMU POTENCIÁLU - SÍLA LÁSKY: PRÁCE SE SRDCEM A S BEZPODMÍNEČNOU LÁSKOU - ŘEČ SVĚTLA: POSVÁTNÁ GEOMETRIE A POSVÁTNÝ ZVUK - PYRAMIDA ROVNOVÁHY - LÉČENÍ ZVUKEM A VYUŽITÍ ZVUKU K MANIFESTACI BUDOVÁNÍ TĚLA KA – NEJDŮLEŽITĚJŠÍHO TĚLA K VZESTUPU – ZMĚNA VYŽADUJE SPOUSTY ENERGIE – VZESTUP JEŠTĚ VÍC -VYTVÁŘENÍ  ENERGETICKÝCH ATRAKTORŮ - PROPOJENÍ SE S BA, NAŠÍ ÚŽASNOU NEBESKOU DUŠÍ, ZA ÚČELEM LÉČENÍ, POVZBUZENÍ TVOŘIVOSTI A  ZÍSKÁNÍ INFORMACÍ O VŠEM, CO POTŘEBUJEME VĚDĚT - LÉČIVÉ OBŘADY ZAMĚŘENÉ NA ZEMI A KOSMOS ZAŽIJEME HATHORSKÉ LÉČENÍ  ZVUKEM A POŽEHNÁNÍ.

KDY:                           28.–30. září 2012
KDE:                            Spirituála Braník

LEKTORKA:                Anne Ward   (Skotsko)

                                   – oficiální lektorka Drunvalo Melchizedeka
PŘIHLÁŠKY:                do 25.8. 2012! Veronika Fišerová,

                                   kvet-zivota@email.cz , tel. 731 573 668

CENA SEMINÁŘE:      4.785,- Kč v

                                    ceně je zahrnuto: 3x vegetariánský Haré Kršna oběd

                                   (hlavní chod, malý salát, dezert)

                                   a občerstvení po celý den - ovoce, oříšky, sušenky, čaj, káva.

                                   Pro účastníky minulých kurzů možnost slev.

Nacházíme se na vzdáleném konci jednoho z ramen galaxie Mléčná dráha. Střed naší galaxie měří “na výšku” 15 000 světelných let (světlo se pohybuje rychlostí 300 000 km za sekundu neboli 1 080 milionů km za hodinu) a my jsme od něho tak daleko, že se spirálovitě pohybujeme v oblasti, která má na výšku pouze 3000 světelných let. Octli jsme se jaksi na hraně. Jestliže se zabýváte tématem uspořádání planet do jedné linie se středem galaxie, víte, že to, co má nastat letos v prosinci, je přímo bombastické. Něco takového se může stát pouze jednou za dvacet šest tisíc let, což je doba trvání pouti po všech astrologických domech.

Země bude na jedné přímce s Alkyonem, velkým centrálním Sluncem ve středu naší galaxie, a zároveň v přímce s naším vlastním Sluncem; vše se tedy bude nacházet v jedné dlouhé energetické ley-linii. Spojí se nepředstavitelné množství spirálově se točících energetických vírů a vytvoří se vědomý řetěz hyperdimenzionální energie, základní kvantové energie vesmíru.

Tyto víry nás propojí s energií veškerého vědomí neboli s vědomím vší energie, které je vytvořilo, a to vše se uspořádalo do jedné linie a vzájemně splynulo, tak aby vznikla ley-linie dlouhá tisíce světelných let. V malém koutku našeho vesmíru se tato ley-linie táhne ze středu naší galaxie tisíce světelných let a směřuje do Země.

Jsme napojeni na náš vesmír a tyto energie si stahují naše energie, stejně jako si my stahujeme jejich. V energetických spojích se nesmírně zesiluje průtok energie. Směřujeme k jednotě vědomí a k tomu dochází právě díky těmto energetickým jevům.

Co se vlastně děje? Nastává VZESTUP. Nezadržitelně stoupáme na vlně této přicházející hyperdimenzionální energie a bezpodmínečné lásky. Ze základních vlastností hyperdimenzionální energie, které se manifestují v tomto vesmíru, jmenujme dvě: jsou to bezpodmínečná láska – a jasné proudící světlo. Jednou z nejmocnějších sil v tomto vesmíru je lidská schopnost milovat a s láskou pečovat.

Anne Ward chápe naléhavost naší situace velmi dobře a oddaně se dělí o své poznání s druhými. Program, který facilituje, je naplněn láskou, smíchem, energiemi z vyšších dimenzí a posvátným zvukem. Anne pracuje se zvukem a energií a vyučuje energetické techniky a léčení zvukem. Je mezinárodní facilitátorkou uskupení Flower of Life Research (Výzkum Květu života) a naučila již mnoho studentů meditaci Merkaby a Dechu jednoty. Anne pracuje s hathorskými energiemi. Hathoři jsou mistři lásky, zvuku a energie. Jsou to rovněž interdimenzionální bytosti, které jsou označovány za velmi láskyplné a inteligentní, a mají smysl pro humor.

© 2012 Anne Ward.

 

Workshop pořádá Veronika Fišerová ve spolupráci s o. s. Voicecamp
Kontakt: 731
573 668, e-mail: kvet-zivota@email.cz