Energie a vztahy jsou základem života: seminář kundaliní jógy s GURUTEJ KAUR

18.03.2011 18:00

 

seminář kundaliní jógy s 

GURUTEJ   KAUR

 

 

“V tomto životě je třeba všechno mistrně zvládnout. Proto vám chci dát pár technik,  které vám pomůžou ovládnout element země a éteru, a přes ně se stanete pány své vlastní energie, svými Energy Guru!”                                Gurutej Kaur,  známá jako Energy Guru, poprvé v Praze!

Úspěch v životě závisí na dvou klíčových elementech: energii a vztazích. Pokud máte dostatek obou, žijete vědomě a s vědomím zárověň získáte schopnost jednat efektivně. Efektivní jednání vede ke skvělým vztahům a spoustě energie – bez kterých je všechno boj. Ale platí i opak – proto je třeba snažit se o lepší spojení s druhými a o dobré komunity. Skvělé komunity potřebují být “zelené”, což je náš nový název pro žití našich vztahů vědomě.”

 

Kdy:               pátek 18.3. od 18 do 21 hodin, sobota 19.3. od 10 do 17 hodin

Kde:               centrum osobního růstu Spirituála, Praha 4 – Braník

Lektorka:       Gurutej Kaur (USA) – seminář bude tlumočen do češtiny

Cena:             1.390 Kč za oba dny ( pouze pátek 460,- Kč, pouze sobota 1.180,- Kč )

                      Pokud se zúčastníte některého ze semináře v Praze,

                      máte nárok na 10% slevu na semináře v polské Varšavě 20. a 21.3. 2011.

Rezervace:    jelikož počet účastníků seminář je omezen, prosíme o zaslání zálohy na seminář

                        ve výši 500,- Kč na účet  číslo 242 208 111/0300 - Spirituála. Jako variabilní symbol uveďte VS 1803  . Do   zprávy   pro příjemce napište prosím své jméno a příjmení. Vaše přihláška je platná po zaplacení zálohy. Doplatek do plné ceny  uhradíte v hotovosti na místě při registraci. Datum platby nám prosím oznamte mailem na spirituala@email.cz. V okamžiku, kdy bude seminář naplněn, bude to vyznačeno na našich webových stránkách. Dojde-li Vaše platba po naplnění semináře, budete evidováni jako náhradníci. O této skutečnosti Vás budeme obratem informovat.  

Storno podmínky: Při odhlášení se ze semináře do 14 dnů před zahájením semináře jsou odečteny od zaplacené zálohy storno  poplatky 200,- Kč. Způsob vrácení zůstatku je dohodou. Při pozdějším odhlášení propadá zaplacená záloha, pokud nebude organizátorem nebo účastníkem určen náhradník. Po absolvování semináře se kurzovné nevrací.

Sebou:         pohodlné oblečení, pokrývku hlavy, papír a tužku, deku, polštářek, přezuvky nebo ponožky (karimatky jsou k dispozici)

 

Program semináře: cvičení kundaliní jógy a meditace podle Yogi Bhajana                                                                     

pátek 18. 3. 2011  (18 – 21 hod)     

ENERGIE A VZTAHY JSOU ZÁKLADEM ŽIVOTA

 

“Všechno v životě je o vztazích. Neexistuje nic, co je či není vidět a zároveň není o vztazích. Chcete tip na to, jak jimi proplouvat s větší lehkostí? Na vztazích, jaké máme s druhými lidmi se odráží, jaký máme vztah sami k sobě. Tento seminář se bude zabývat tím, jak získat vztahy, které jsou radostnější, hodnotnější a božsky intimní. Můj partner se v mém životě objevil právě včas, aby mi pomohl s “konečnou úpravou” knihy Kousek mého milého. (A slice of the beloved.). Přitáhněte si toho pravého. Funguje to. Připojte se k nám ve hře i práci.”

 

sobota 19. 3. (10 – 17 hod) 

TAJNÁ  INGREDIENCE, KTEROU  MAJÍ  VŠICHNI  ÚSPĚŠNÍ  LIDÉ.   CHCETE  JI    MÍT TAKÉ?

 

“Úspěšní lidé mají všichni jedno společné. Víte, co to je? Všichni vědí, jak změnit stav své mysli v daném okamžiku. Jak se zbavit stresu. V této době všichni potřebujeme záchranné lano. Potřebujeme najít způsob, jak se vrátit sami k sobě. Tou základní ingrediencí pro dosažení úspěchu je mít energii, kterou potřebujeme. Vědět, jak zregenerovat sama sebe na povel v daném okamžiku. Prozradím vám, jak na to. Pobavíme se, půjdeme do hloubky a odnesete si s sebou domů spoustu znalostí, která vám v životě budou pomáhat.”

 

Gurutej Kaur

je studentkou Yogi Bhajana, mistra Kundaliní jógy, a učí již přes 40 let. Žije a dýchá podle svého sikhského jména, “ten, který vás přivádí z temnoty na světlo rychlostí světla.” Založila a spoluzaložila řadu center jógy ve Spojených státech a v Kanadě. Učí a přednáší pro lidi všech profesí, jogíny i nejogínyl v USA, Kanadě, a teď také poprvé, v Polsku a České republice. V současné době žije v Los Angeles.

Gurutej Kaur vytvořila řadu produktů, které nám přinášejí podporu a povznesení, mezi nimi 4 DVD s Kundaliní jógou, z nichž dvě patří mezi 10 nejlepším jogínským videím všech dob. Je také autorkou několika knih o józe. Jejím nejnovějším přínosem je řada vysoce inovativních učení zvaných Měsíční centra pro ženy.  

Více o Gurutej Kaur na www.gurutej.com.

Gurutej na videu http://www.youtube.com/results?search_query=gurutej&aq=f