Seminář Kundaliní jógy s Anjou Hari Kaur Lührs - OD STRACHU K LÁSCE “Kundaliní jógou v době krize”

15.04.2011 18:00

Seminář Kundaliní jógy s

ANJOU HARI KAUR LÜHRS

OD STRACHU K LÁSCE

“Kundaliní jógou v době krize”

 

Abychom byli schopni zvládnout stres a napětí v době zmatků a nejistoty, potřebujeme správnou disciplinu, abychom znovunastolili stabilitu a nabili se energií. Také potřebujeme pravidelnou meditaci, abychom uvolnili a zklidnili mysl a mohli zažívat okamžiky klidu a míru, ve kterých se uvolníme a obnovíme.

A také potřebujeme správné techniky na to, abychom udrželi mysl čistou, tělo funkční a ohebné a srdce otevřené – obzvláště v neklidné době. 

Tento seminář Vám nabízí několik velmi účinných technik, které nás naučil Yogi Bhajan, abychom byli schopni čelit velkým změnám a krizím. Takže budete odcházet s baťůžkem plným jednoduchých, ale zároveň účinných sestav a meditací z Kundaliní jógy, abyste nejen vydrželi vy sami, ale abyste také mohli dodat sílu a podporu druhým.

 

Kdy: 15.4. 2011 od 18:00 do 21:00
Kde: Spirituála, Údolní 212 (bývalý pivovar Braník) Praha 4 – Braník

Lektorka: Anja Hari Kaur Lührs

Cena: 370,- Kč (pro účastníky Tréninku pro učitele kundalini jógy a semináře se Satyou Singhem sleva 10%)

Sebou: přezůvky nebo ponožky, pohodlné oblečení, deku, polštářek, pokrývku hlavy, papír a tužku

Závazné přihlášky a informace: skolakundalinijogy@gmail.com nebo na tel. 606178574 (Radmila Matušková)

 

Anja Hari Kaur Lührs pochází z Bremerhaven v severním Německu. Vystudovala sport a románské jazyky na Univerzitě v Hamburku. V roce 1990 dokončila Školu přírodní medicíny a v roce 1991 navíc získala diplom z naturopathie. S kundaliní jógou se seznámila v roce 1986 na univerzitě prostřednictvím Satya Singha. V roce 1991 prošla učitelským tréninkém a od té doby učí kundaliní jógu spolu s anatomií a fyziologií ve škole naturopatie v Hamburku. Od roku 1999 učí instruktory kundaliní jógy v rámci učitelského kurzu 1. stupně v Německu, Švédsku, Polsku, Maďarsku a tento měsíc také v České republice.