Seminář: Egyptské hieroglyfy jako průvodce světem starých Egypťanů - s Jaromírem Kozákem

23.06.2012 10:00

 

Egyptské hieroglyfy – nejkrásnější a nejstarší písmo světa – plně odráží svět starých Egypťanů.

Na celodenním semináři si řekneme něco o hieroglyfech a především o tom, jak Egypťané žili a jaký byl jejich svět. Seminář je určen pro všechny zájemce o tuto starobylou kulturu.

Dozvíte se, jak vypadal život v Egyptě, život obyčejných lidí i faraonů či duchovních. Zároveň se seznámíte jednoduchou formou s významem vybraných hieroglyfů. 

Využijte příležitosti k setkání s našim předním znalcem této kultury, autorem překladu Egyptské knihy mrtvých,  knihy Egypt esoterický, autorem Učebnice  staroegyptštiny nebo knihy Hermetismus.

Kdy:       so 23.6. 2012 od 10.00 do 17.00

Kde:       centrum osobního růstu Spirituála, Braník

Lektor:  Jaromír Kozák

Cena:    700,- Kč

Rezervacespirituala@email.cz

Jaromír Kozák  

se od útlého mládí zabývá historií, archeologií (zejména egyptologií) a poznáváním duchovna. V letech 1989 až 1993 studoval na Karlově univerzitě obor egyptologie-archeologie. Je soukromým badatelem, spisovatelem a překladatelem na poli literatury faktu a duchovního odkazu. Je autorem řady úspěšných knih a spolupracuje s různými časopisy, televizními a rozhlasovými stanicemi a příležitostně přenáší. V roce 2005 byla jeho teorie funkčního modelu spiritismu oceněna konzervativci z Klubu Sisyfos Stříbrným bludným kamenem. Dlouhodobě se zabývá egyptským duchovním  odkazem a egyptštinou,  v jejím rámci zejména fonetikou. V roce 2008 vydal po letech luštění své  řešení v rámci prvního svazku Egyptština – jazyk bohů.

http://www.jaromirkozak.estranky.cz/