Seminář: Astrotyp typologie člověka, jeho charakteristika, možnosti a předpoklady

09.04.2011 09:00

 

seminář

A S T R O T Y P  

typologie člověka, jeho charakteristika, možnosti

a předpoklady

 

Pro stanovení Astrotypu (obdoba horoskopu) se využívá učení o energiích Jin a Jang, o pěti prvcích (dřevo, oheň, země, kov a voda), o 28 nebeských zvířatech a 12 pozemských zvířatech – známých z klasických čínských horoskopů. Na základě znalostí těchto energií můžete žít v jejich souladu, a tak si zlepšovat kvalitu života.

 

Na semináři se dozvíte, jaký jste typ člověka, jaké jsou potenciální možnosti Vaší osobnosti, jaké energie Vám budou v životě vyhovovat, jakými vlastnostmi oplýváte, jaké činnosti Vás posilují a jaké naopak vyčerpávají. Z Astrotypu jsou jasné i Vaše potenciální zdravotní zátěže, na co si dávat v životě pozor, jaké orgány nepřetěžovat a jakou zvolit životosprávu. Dále se dozvíte, jak díky Astrotypu můžete zlepšit své vztahy partnerské, s dětmi, rodiči, přáteli, ale i na pracovišti.

 

Ukážeme si, jak si uspořádat svůj domov, pracovní prostředí a veškeré okolí, kde se nejčastěji pohybujete. Další možností, kde je nám Astrotyp úžasným pomocníkem, je časové rozpoložení a uspořádání aktivit v ten správný okamžik. Určení konkrétního časového období, kdy jednotlivé činnosti máme nebo raději nemáme vykonávat.

Díky Astrotypu se dozvíte, jací ve skutečnosti vlastně jste, zda to, jak se chováte, je Vaší přirozeností. Při rozboru svého Astrotypu zjistíte svoji podstatu, jací byste měli být. Sami si pak uvědomíte, jestli se tak skutečně chováte nebo se spíše přizpůsobujete požadavkům okolí a tím se vyčerpáváte.

 

Další INFORMACE o ASTROTYPU ke stažení: Článek 1 a Článek 2

 

Kdy:               9.- 10.4. 2011   (so 9-18,  ne 9-14)

Kde:                Centrum  osobního růstu Spirituála, Praha 4 Braník

Lektor:            Ing. Jiří Černák          

Přihlášky:        písemně na spirituala@email.cz

Cena:               2.250,- Kč

Sebou:             přezůvky, psací potřeby, zvýrazňovače        

 

Ing.Jiří a Dagmar Černákovi      

Již více než 7 let se věnujeme studiu energií a jejich působení na život člověka. Naučili jsme se, že mají velký vliv na život každého z nás, na jeho kvalitu a průběh. Během tohoto studia nás uchvátilo čínské umění Feng Shui, které jsme posléze studovali ve škole „Cesta bílého jeřába“. Toto umění staré více než 5 tisíc let využívá svých poznatků z dlouhodobého pozorování působení energií člověka, času a přírody a využívá je v praxi každodenního současného života. Chceme vám toto umění přiblížit a umožnit, abyste i vy mohli tradiční Feng-Shui využívat ve váš prospěch a tím si zlepšit kvalitu a délku svého života.V roce 2008 jsme založili BŸÚ Feng Shui centrum, kde provozujeme konzultační a poradenskou činnost, navrhujeme interiéry, exteriéry, zahrady, kanceláře a komerční prostory ve stylu Feng Shui a provozujeme Univerzitu harmonického života, v rámci které školíme, vyučujeme a přednášíme na téma Feng Shui a čínská kosmologie.