PYRAMIDY V BOSNĚ – květen 2016

05.05.2016 18:05

Pyramidy v Bosně se dostávají čím dál více do povědomí lidí, kteří se zajímají  o působení energií, ale i pyramidální systém Matky Země, jehož jsou, stejně jako pyramidy po celém světě, jako i nově objevené pyramidy např. na Krymu, významnou součástí. Visoko je dnes malým městečkem nedaleko Sarajeva, ale v dřívějších dobách bylo významným centrem Bosenského  království. Do dnešních dob se zde dochovalo pohřebiště bosenských králů, které se prolíná s pyramidálním polem ještě staršího data. Dle archeologických průzkumů je jeho stáří asi  30 tisíc let a bylo  vytvořeno neznámou technologií a neznámou civilizací. Budete mít také možnost prohlédnout si Sarajevo, které je právem označováno za Jeruzalém Evropy díky přítomnosti svatyní velkých světových  náboženství, která zde žijí ve vzájemném souladu.

Přes všechny námitky skeptiků  je Visoko velmi zajímavým energetickým  a léčivým prostorem, jehož návštěva je silným zážitkem, který rozšíří vaše vědomí.

 

Termín: 5.5.-8.5. 2016

Program:

Čt 5.5.

Odjezd Praha – cca 18  hod. , Brno 21.30 - noční přejezd s krátkými přestávkami až do Bosny,

Příjezd nad ránem.

Pá 6.5.

Příjezd  Visoko, vyhlídka Belveder, odkud zdálky uvidíme okolní kopce – pyramidu Slunce, Měsíce, Lásky a další.  Výklad průvodce, člena archeologického týmu  p. Osmanagiče. Výklad v češtině, ev. v angličtině s překladem. Meditace na louce na zharmonizování s místem, odstranění bloků

Pyramida Měsíce – výstup s výkladem průvodce, meditace na vrcholu. Sarajevo /cca 15 km od Visoko/– ubytování v hotelu /min. +++ snídaně je v ceně/ , odpočinek . Večerní prohlídka Sarajeva, tržiště, místo atentátu  na následníka trůnu Ferdinanda d Este, možnost ochutnat bosenské speciality.

So 7.5.

Návštěva  léčivých tunelů v Ravne, cca 250 m podzemních umělých chodeb s léčebnými komorami.Meditace v tunelech. Pyramida Slunce – nejvyšší pyramida v údolí, komentovaný výstup s průvodcem , na vrcholu meditace, aktivace vnitřního pyramidálního systému. Prohlídka odkrytých částí pyramidy, dobře přístupný terén.

Ne 8.5.

Druhá  návštěva léčivých tunelů v Ravne, ev. obhlídka tumulů /uměle vytvořených kopcovitých hrobek/na okraji města  ev. Muzeum vykopávek ve Visoko – podle situace a dohody.

Vnoci  příjezd Brno, Praha

Cena:  závisí  na počtu  účastníků …. 40 a více ……….5.700 Kč

                                                                              30 a více………..6.500 Kč

                                                                              20 a více ……… .7.300 Kč

V ceně: doprava, ubytování v hotelu min 3+++ se snídaní, průvodce v českém jazyce, místní průvodce, vstupy dle programu.

Přihlášky: Dagmar Eliášová, spirituala@email.cz, tel 604414044

Záloha: 2000 Kč do 30.3., č. účtu sdělíme po zaslání přihlášky, doplatek do 18.4.

Užitečné odkazy, kde se dozvíte archeologické podrobnosti, fotky, články:

http://www.wmmagazin.cz

a zdarma je ke stažení film na    http://faktax.tv/video/12_05-bosna/pyramida-slunce-cz1.zip