PRVNÍ NÁDECH A POSLEDNÍ VÝDECH ... a všecho mezi tím - s Guru Sansar

24.06.2011 18:00

PRVNÍ NÁDECH A POSLEDNÍ VÝDECH ... A VŠECHNO MEZI TÍM

 Páteční seminář s Guru Sansar Kaur (Magda Matušková)

Náš je vymezený prvním nádechem a posledním výdechem. Oběma těmito okamžiky si musíme projít sami, nemůže je za nás udělat někdo jiný, ani nám s nimi nijak pomoci. Ten první už máme za sebou, ten druhý nás teprve čeká. A protože nevíme, co nás čeká než tam dojdeme ani až tam dojdeme, máme strach: strach z neznáma a strach ze smrti se vším, co smrt obnáší. Velmi lpíme na naší fyzické existenci – na těle a hmotných záležitostech. A tento strach ze ztráty těla a všeho zemského, strach z naší vlastní konečnosti a zároveň nekonečnosti ovlivňuje všechny naše životní volby, ať už vědomě nebo nevědomě.  

 

V tomto semináři se podíváme na smrt, na naši životní pouť a na naše volby z trochu jiného úhlu pohledu: Kdo se nebojí zemřít, nebojí se ani žít. Společně si vyzkoušíme techniky meditace, které nás provedou koncem života, abychom byli připraveni na ten okamžik, kdy duše projde naší korunní čakrou a jako kapka v moři splyne s vesmírem. Povíme si o prán sutrách a o tom, jak i tento poslední okamžik pozemského života prožít vědomě. Součástí tohoto semináře bude také meditace na téma smrti a nesmrtelnosti s mistrem Kundaliní jógy Yogi Bhajanem.

 

Kdy: 24. června 2011 od 18 do 21

Kde: studio Spirituála

Cena: 370 Kč (účastníci Tréninku učitelů kundaliní jógy mají nárok na 10% slevu).

Co s sebou: přezůvky nebo ponožky, zápisník, tužku, pokrývku hlavy

Lektor: Guru Sansar Kaur (Magda Matušková)

 

Seminář je určený pro úplné začátečníky i úplně pokročilé, pro jogíny i nejogíny. Řada cvičení se dá dělat i v sedu na židli.

 

Závazné přihlášky buď telefonem na 317 862 002 nebo emailem na skolakundalinijogy@gmail.com.

Zálohu 100Kč je třeba zaplatit do 22.6. pokud chcete mít rezervované místo.