Prožitkový večer: Návrat bohyně Hathor

13.06.2012 18:30

 

Hathor  je  egyptská  bohyně  krásy a lásky,  ochránkyně  žen, hudby a zpěvu. Je  patronkou  lásky partnerské, mateřské, ale i posvátného rituálu tantrického spojení. Bytosti  Hathor byly hlavními učiteli v mysterijní škole Levého Horova oka ve starověkém Egyptě.  Jako bytosti bezpodmínečné lásky, lásky na úrovni Kristova vědomí, používaly zpěvné zvuky jako prostředku komunikace, léčení a tvoření ve hmotě. Právě v dnešní době se nám otevírá brána k rozpomenutí se na jejich prastaré učení a naše vrozené schopnosti a znalosti. V krátkém filmu se podíváme se na místa uctívání  Hathor  v egyptských chrámech, v meditaci se spojíme s těmito láskyplnými bytostmi a poslechneme si jejich zpěv. Budeme si povídat o jejich učení a významu pro náš život.

Kdy:          středa 13.6. 2012 od 18.30 do 20.30 hod.

Kde:          centrum osobního růstu Spirituála, Praha 4 – Braník,

Lektorka: Dagmar Eliášová

Cena:        150 Kč

Rezervace: spirituala@email.cz

 

Dagmar Eliášová

Vystudovala obchod na VŠE v Praze a management v Mnichově. Pracovala v zahraničním obchodě, poté v oblasti výroby a prodeje animovaných, hraných a dokumentárních filmů.  Cenné zkušenosti získala ve Vídni, kde  několik  let působila ve vedení kulturního centra. Po návratu domů se rozhodla věnovat plně svému dlouholetému koníčku, alternativním způsobům léčení. Získala certifikáty v  regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, metod SRT,  Ho´oponopono, BIO-Touch, Pranic Healing,  aktivně využívá  staroegyptské a plejádské léčebné techniky, andělské energie apod.  Od roku 2010 vede Centrum osobního růstu Spirituála v Praze.  Kromě toho organizuje duchovně zaměřené cesty do zahraničí /Egypt, Izrael, Mexiko, Indie apod./ Všechny své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů a konstelací na různá témata.  

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a podporuji jejich odhodlání dál na sobě pracovat a růst.“

www.terapiikharmonii.cz