Prožitkový seminář Životní cykly ženy

09.06.2012 09:30

 

Učitelka kundalini jógy Ferial Moelaert a terapeutka Dagmar Eliášová  pro vás připravily další seminář, zaměřený na ženskou tématiku. Proniknete do tajů cyklického opakování procesů v našem  těle, ale i ve vědomí a inteligenci a také porozumíte příčinám kolísání životní energie.

Kromě toho vyzkoušíte a naučíte se řadu technik, které vám napomůžou k zmírnění napětí každodenního života a vztahů. Dozvíte se, jak všechny tyto prvky zharmonizovat a zažívat lásku, štěstí, radost a naplnění svého životního poslání.  Rozpomeňte se, jaké je to být šťastnou ženou, která stojí pevně nohama na zemi a přitom má přístup ke své intuici a božské moudrosti.

 

 

Kdy:       vík 9.6.-10.6. 2012,  od 9.30 do 17.00 hodin

Kde:      Centrum osobního růstu Spirituála, Praha 4 - Braník

Cena:    2.000 Kč / záloha 500 Kč na číslo účtu 242208111/0300

             1.850 Kč pro účastnice předchozího kurzu Já jsem a pro absolventky školy kundalini-jógy

             A také pro důchodkyně a studentky a maminky na mateřské dovolené.

Sebou:  přezůvky, polštářek, deku /karimatky jsou k dispozici/, psací potřeby,

              oběd sebou – budeme ho sdílet J kdo bude chtít

Přihlášky:  nejpozději do 25.5. na spirituala@email.cz, tel. 604 41 40 44 D. Eliášová, kapacita je omezena

 

Lektorky:

Ferial Moelaert begin_of_the_skype_highlighting  je certifikovaná učitelka kundalini jógy, využívá léčebné metody Bio-Touch a reiki. V Holandsku vede semináře kundalini jógy, jógy pro těhotné, brišního tance a pořádá semináře pro učitele.  Představila metodu Bio-Touch v Holandsku a České republice.

Dagmar Eliášová absolvovala výcvik v regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, SRT,  Ho´oponopono, terapeutka BIO-Touch, práce s Merkabou,  Plejádské světelné terapie atd. Všechny své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů a konstelací na různá témata.