prožitkový seminář ZASLOUŽÍM SI HOJNOST VE SVÉM ŽIVOTĚ?

30.09.2011 18:00

 

prožitkový seminář

ZASLOUŽÍM  SI  HOJNOST  VE  SVÉM  ŽIVOTĚ?

Máte pocit, že se Vám vyhýbá hojnost v různých oblastech Vašeho života? Nemáte dost peněz, dobrou práci, hezké vztahy, úspěch či radost ze života? Že to je stále dokola, ať se snažíte sebevíc? Pak Vám doporučujeme tento prožitkový seminář, ve kterém rozpoznáte modely myšlení a chování, které Vám brání dosáhnout toho, po čem toužíte. Naučíte se také, jak se s těmito nefunkčními modely rozloučit a nahradit je takovými, které Vás dovedou k cíli.

Seminář se koná pod vedením zkušených terapeutů Dagmar Eliášové a Tomáše Kupčíka a během něj budete mít možnost nahlédnout na Váš problém z různých pohledů. Vyzkoušíte si techniky práce s bloky a limity na úrovni fyzického těla i ducha, které jsou srozumitelné každému, ale vhodné pouze pro ty, kteří chtějí skutečně něco ve svém životě změnit.

 

Bezpečně Vás povedeme při rozvíjení Vaší vlastní intuice, naučíte se techniky očišťování bloků, dozvíte se něco o své auře, zákonu přitažlivosti, vyzkoušíte účinek konstelací a meditace na otevírání se hojnosti. Absolvujete cvičení na zvýšení přílivu energie  a  řadu zajímavých aktivit, které Vás obohatí o neobvyklé zkušenosti.

 

Kdy:               pátek 30.9. až neděle 2.10. 2011

Kde:                centrum osobního růstu Spirituála

Lektoři:           Tomáš Kupčík a Dáša Eliášová

Cena:              2.700 Kč zahrnuje kurzovné včetně barevných  snímků  aury hlavy a čakrového systému pro každého účastníka kurzu

Sebou:             pohodlné oblečení, přezůvky nebo ponožky, psací potřeby, polštářek, deku /karimatky jsou k dispozici/

Přihlášky:        na mail spirituala@email.cz do 15.9., k rezervaci místa je potřeba zaplatit zálohu ve výši 800 Kč na účet 242208111/0300.

 

 

Program:

pátek 30.9. od 18 do 21 hodin

- seznámení účastníků

- nástin cílů semináře, vysvětlení základních pojmů

- čtení aury pomocí přístroje Winaura, čakry a energetické bloky v našem těle,

- snímky aury hlavy a čakrového systému, vznik bloků fyzické a psychické povahy

- diskuse

- společná meditace na hojnost

sobota 1.10. od 9.30 do 17 hod.

- súfijské cvičení   – energetické nabití těla

- řízená meditace

-  nalezení bloků, které nám brání v hojnosti a prosperitě

-  konstelace na téma  hojnost

-  individuální práce s bloky

- pauza na oběd

- praktické využívání technik energetického očišťování sebe sama a prostoru, ve kterém žiji a pracuji

- konstelace na téma Co skutečně chci

- umění a význam meditace pro práci s myslí

- rituál přitahování hojnosti

neděle 2.10. od 9.30 do 17 hodin

- súfijské cvičení   – energetické nabití těla

- řízená meditace

- techniky vizualizace a práce se záměrem

- pauza na oběd

- jak přitáhnout do života to, co chci

- rituály v praktickém životě

- závěrečná meditace na hojnost

 

Lektoři

Tomáš Kupčík více než 10 let intenzivní práce na sobě, studium psychologie, regresní terapie a terapie RUŠ u K. Nejedlého, SRT, Ho´oponoopono, léčitelské techniky starého Egypta, meditace dle Orina, DaBena a Lazarise, práce s Merkabou,  techniky sebeléčení světlem, dikša, práce s aurou a její interpretace.

"Fascinuje mě pomáhat lidem měnit jejich realitu. Hluboce totiž věřím, že je naší plnou přirozeností žít život v lásce, radosti, hojnosti a prosperitě a vše, co tomu neodpovídá, jsou jen limity a omezení, které jsme přijali a uvěřili v ně."

 

Dagmar Eliášová absolvovala výcvik v regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, aktivně využívá léčebných metod SRT,  Ho´oponopono, BIO-Touch, staroegyptské a plejádské léčebné techniky, práce s Merkabou dle D. Melchizedeka atd. Všechny své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových konstelací na různá témata.    

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a všem moc fandím."