Prožitkový seminář z cyklu JÁ JSEM, šťastná žena, nohama na zemi a hlavou v oblacích II. - 20.-22.1.2012

27.12.2011 23:22

prožitkový seminář z cyklu

JÁ   JSEM II.

….šťastná žena …..nohama na zemi…. a hlavou v oblacích

 

 

Tento seminář je volným pokračováním cyklu JÁ  JSEM . Učitelka kundalini jógy Ferial Moelaert a terapeutka Dagmar Eliášová spojily své zkušenosti a připravily pro Vás seminář, zaměřený na ženskou tématiku. Dozvíte se, jak rozvíjet ženskou  intuici, jak pracovat na posilování sebevědomí coby žena,  a jaké jsou naše překážky v prožívání harmonického partnerství. V neposlední řadě se budeme zabývat naším posláním na Zemi.

Kromě toho se naučíte řadu technik, které Vám napomůžou k zmírnění napětí každodenního života a vztahů. Dozvíte se, jak všechny tyto prvky zharmonizovat a zažívat lásku, štěstí, radost a naplnění svého životního poslání.  Rozpomeňte se, jaké je to být šťastnou ženou, která stojí pevně nohama na zemi a přitom má přístup ke své intuici a božské moudrosti.

 

 

Kdy:            20.-22.1. 2012,  pá od 18-21 hod, so a ne od 9.30 do 17.00 hodin

Kde:             Centrum osobního růstu Spirituála, Praha 4 - Braník

Cena:           2.300 Kč / záloha 500 Kč na číslo účtu 242208111/0300/

                     2.100 Kč pro účastnice předchozího kurzu Já jsem a pro absolventky školy kundalini-jógy

Sebou:          přezůvky, polštářek, deku /karimatky jsou k dispozici/, psací potřeby,

                      oběd sebou – budeme ho sdílet kdo bude chtít

Přihlášky:     nejpozději do 7.11. na spirituala@email.cz, tel. 604 41 40 44 D. Eliášová, kapacita je omezena

 

Lektorky:

Ferial Moelaert je certifikovaná učitelka kundalini jógy, využívá léčebné metody Bio-Touch a reiki. V Holandsku vede semináře kundalini jógy, jógy pro těhotné, brišního tance a pořádá semináře pro učitele.  Představila metodu Bio-Touch v Holandsku a České republice.

Dagmar Eliášová absolvovala výcvik v regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, SRT,  Ho´oponopono, terapeutka BIO-Touch, práce s Merkabou,  Plejádské světelné terapie atd. Všechny své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů a konstelací na různá témata.

Program: Budeme cvičit kundalini jógu, naučíme se dechová a pohybová  cvičení, zažijeme účinek konstelací, osvojíme si řadu zajímavých technik jak povzbudit a důvěřovat své ženské intuici, budeme zpívat, tancovat, plakat a smát se a spojovat se s Bohyní, kterou každá z nás v sobě nosí.