Prožitkový seminář Posílení intuice a dialogu s vlastní duší

01.10.2016 13:23

Řešíme to často. Otázku, co chce naše duše a co je práce našeho ega. Máme dobrou vůli, ale stále v nás přetrvává pocit, že dost dobře neslyšíme.

Na semináři se budeme zabývat způsoby, jakými se s námi snaží komunikovat naše duše. A pokusíme se o zlepšení našeho kontaktu s ní. Vyzkoušíme si, jak nám pracuje  intuice a rozšíříme své mimosmyslové vnímání.

Budeme se zabývat i obecnými principy, na kterých funguje pozemská realita, jako i způsoby, jak se stát skutečnými tvůrci ve hmotě.

Kdy    víkend 1.-2.10. 2016  /oba dny 9.30-12.30 a  14.00-16.30/                                                                         Kde:     Praha, místo bude upřesněno 

Cena:    1900,-  Kč /platba hotově na místě/                                                                                     Lektorka:    Dagmar Eliášová,

Rezervace:    kapacita je omezena, prosím o včasnou rezervaci na spirituala@email.cz, poté obdržíte  podrobnější  program semináře.

 

 

Dagmar Eliášová

Získala certifikáty v  regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, metod SRT,  Ho´oponopono, BIO-Touch, Pranic Healing, Hypnózy v terapeutické praxi, Restrukturalizace dle T.Detzlera, Emoční homeopatie M. Kafkové atd. Aktivně využívá  staroegyptské a plejádské léčebné techniky, andělské energie apod.  

Již řadu let  organizuje duchovně zaměřené cesty do zahraničí /Egypt, Izrael, Mexiko, Indie, Tibet, Nepál, Bosna, Indonézie apod./ Své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů a konstelací.

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a podporuji jejich odhodlání dál na sobě pracovat a růst.“