Prožitkový seminář Otevírání multidimenzionální paměti

18.06.2016 16:12
 

Skutečnost, že člověk je multidimenzionální bytostí, je známá mezi duchovně hledajícími již dlouhou dobu. Co si však pod tím máme konkrétně představit? A jak tuto pravdu uchopit v běžném životě? Vzniká spousta otázek: co jsou různé dimenze, jaký mají vztah k životu na Zemi, proč jsme vnímání naší bytosti v plné šíři ztratili a jak je opět získat zpátky. Nalezení odpovědí bude obsahem tohoto prožitkového semináře, stejně jako aktivace našich vzpomínek z jiných prostorů ve vesmíru. Rozpomeneme se i na vesmírný kód, který vyjadřuje naši jedinečnou základní esenci, kterou můžeme v tomto čase na Zemi uplatnit.

Kdy: sobota 18.6. 2016 / 9.30-12.30 a 14.00-17.00/ 
Kde: jógové centrum Sundari, Vítkova 23, Karlín
Cena: 1000,- Kč 
Lektorka: Dagmar Eliášová, 
Rezervace: kapacita je omezena, prosím o včasnou rezervaci na spirituala@email.cz
,
 
Dagmar Eliášová
Získala certifikáty v regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, metod SRT, Ho´oponopono, BIO-Touch, Pranic Healing, Hypnózy v terapeutické praxi, Restrukturalizace dle T.Detzlera, Emoční homeopatie M. Kafkové atd. Aktivně využívá staroegyptské a plejádské léčebné techniky, andělské energie apod.
Již řadu let organizuje duchovně zaměřené cesty do zahraničí /Egypt, Izrael, Mexiko, Indie, Tibet, Nepál, Bosna, Indonézie apod./ Své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů a konstelací.
"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a podporuji jejich odhodlání dál na sobě pracovat a růst.“