Prožitkový seminář Objevit své mistrovství

02.04.2016 23:15

Smyslem našeho života je skutečně dělat to, co nám přináší radost, uspokojení a naplnění. Právě tyto duševní kvality nás přivedou na cestu našeho určení.

Každý z nás je obdařen specifickým darem, talentem, mistrovstvím. V dnešní době jsme volání k jeho uplatnění v zájmu zvýšení vibrací planety Země. Přišel čas objevit svou sílu a postavit se na své místo.

 

Kdy:   so 2.4. 2016  /9.30-12.30 a  14.00-16.00/

Kde:   Studio Spiral Yoga, Praha 2, Na Perštýně 10 /u metra Národní třída/   

Cena:   800,-  Kč /platba hotově na místě/ 

Lektorka:       Dagmar Eliášová,  

Rezervace:    kapacita je omezena, prosím o včasnou rezervaci na spirituala@email.cz     

Sebou:     psací potřeby, pastelky, přezůvky   

 

Dagmar Eliášová

Získala certifikáty v  regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, metod SRT,  Ho´oponopono, BIO-Touch, Pranic Healing, Hypnózy v terapeutické praxi, Restrukturalizace dle T.Detzlera, Emoční homeopatie M. Kafkové atd. Aktivně využívá  staroegyptské a plejádské léčebné techniky, andělské energie apod.  

Již řadu let  organizuje duchovně zaměřené cesty do zahraničí /Egypt, Izrael, Mexiko, Indie, Tibet, Nepál, Bosna, Indonézie apod./ Své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů a konstelací.

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a podporuji jejich odhodlání dál na sobě pracovat a růst.“