Prožitkový seminář Kronika Akáša

12.11.2016 19:15

Akáša je energetická knihovna všech našich nabytých zkušeností nejen z pobytu na planetě Zemi, ale i v dalších  sférách vesmíru. Jsou zde uchovány naše sny, plány, znalosti a dovednosti, úspěchy i nezdary. Nahlédnutím pochopíme mnohé, doposud nevysvětlitelné a nepochopené události našeho života  jako i otazníky  našich vztahů rodinných, partnerských či pracovních.

Práce s Akášou vyžaduje, jako každá jiná specializovaná činnost, přípravu a znalost  postupů vedoucích k získání konkrétních  informací. Stejně tak je důležité vědět, jak vše efektivně zpracovat k co možná největšímu užitku hledajícího. Díky Akáše lépe porozumíme sami sobě, můžeme nahlédnout do své minulosti, ale i do různých fází vývoje Země či vesmíru a dotknout se vlastní multidimenzionality.   

Tyto dovednosti se zlepšují úměrně času a úsilí, které tomu věnujeme. Výsledkem je, mimo jiné, zvyšování úrovně našeho vědomí nebo možnost léčení sebe či druhých a to  jistě stojí za to.

Seminář navazuje a rozvíjí znalosti získané na základním kurzu Kronika Akáša a jak s ní pracovat. Je vhodný nejen pro absolventy základního kurzu, ale i pro ty, kteří již s Akášou spontánně pracují a chtějí se dovědět více informací.

Kdy:    víkend 12.-13.11. 2016  /oba dny 9.30-12.30 a  14.00-16.30/             

Kde:    Praha (místo bude upřesněno)   

Cena:   1900,-  Kč /platba hotově na místě/   

Lektorka:  Dagmar Eliášová       

Rezervace: kapacita je omezena, prosím o včasnou rezervaci na  spirituala@email.cz,  

                  Poté obdržíte  podrobnější  program semináře.

Dagmar Eliášová

Získala certifikáty v  regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, metod SRT,  Ho´oponopono, BIO-Touch, Pranic Healing, Hypnózy v terapeutické praxi, Restrukturalizace dle T.Detzlera, Emoční homeopatie M. Kafkové atd. Aktivně využívá  staroegyptské a plejádské léčebné techniky, andělské energie apod.  

Již řadu let  organizuje duchovně zaměřené cesty do zahraničí /Egypt, Izrael, Mexiko, Indie, Tibet, Nepál, Bosna, Indonézie apod./ Své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů a konstelací.

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a podporuji jejich odhodlání dál na sobě pracovat a růst.“