KONSTELACE TROCHU JINAK - s Dagmar Eliášovou

13.01.2012 09:30

 

 

Co jsou konstelace?  Velmi jednoduchá a účinná metoda jak pochopit, proč se nedaří něco důležitého v  našem životě.   Ať už jde o vztahy partnerské či rodinné, finance, ať už hledáte úspěch , uplatnění v práci nebo zdánlivě prostou radost ze života. Vše má společné vzorce, které máme obvykle výchovou či životními zkušenostmi různě deformované.  Během  prožitkového  semináře rozpoznáte to, co vás často celý život omezuje. Konstelace probíhají „trochu jinak“ než obvykle, protože v nich jdeme dál za pochopení podstaty problému. Najdeme společně způsob, jak vytvořit láskyplnější realitu v našem životě. Naučíte se jednoduché, ale velmi účinné techniky odstraňování limitů a negativních energií či vazeb. Půjdete za hranice prostoru i času a získáte osvobozující nadhled nad tím, co vám již dlouho bralo životní energii.

Konstelace vám umožní nahlédnout pod povrch běžného vnímání souvislostí, vazeb a vztahů.  Pochopení příčin konfliktů otevírá prostor pro klid a smíření se sebou samým, ale i pro soucit s  těžkostmi ostatních lidí. Jsme pak schopni odpustit si vlastní „neúspěchy“, ale i příkoří a křivdy způsobené nám druhými. Pochopíme, proč jsme nezažívali lásku nebo hojnost ve svém životě. Uvědomění a přestavba našich zkreslených přesvědčení často způsobí, že s našimi blízkými objevíme dávno zapomenutou lásku a harmonii, najdeme finanční jistotu, úspěch v práci nebo nový směr našeho života. Je to výsledek procesu osobního růstu, který nám přinese hodně nového a pozitivního a určitě stojí za to věnovat mu čas a úsilí.  

 

Kdy:                 Ne 13.5.   (9.30 – 17.00) ZRUŠENO

Kde:                Centrum osobního růstu Spirituála

Cena:              800,-  (plus 200,- pro ty z vás, kteří si postaví  konstelaci)

                        Sleva       pro důchodce, studenty a rodiče na mateřské dovolené

Terapeutka:    Dagmar Eliášová

Rezervace:      jelikož kapacita je omezena, prosíme o rezervace na spirituala@email.cz, nebo na tel. 604 41 40 44

Více ke konstelacím: www.terapiikharmonii.webnode.cz

 

Dagmar Eliášová

absolvovala výcvik v regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, SRT,  Ho´oponopono, terapeutka BIO-Touch atd.

Všechny své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových konstelací na různá témata.

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a všem moc fandím."