Prožitkový seminář JEŠTĚ VÍCE INTUICE

28.01.2012 10:00

 

Prožitkový seminář

JEŠTĚ  VÍCE  INTUICE

Jistě jste se setkali s lidmi, kteří se někdy chovají „iracionálně“ a toto chování přináší pozitivní výsledky v jejich životě. Třeba  mají předtuchy či nutkání něco udělat, aniž by věděli proč  a vyhnou se tak velmi nepříjemné situace. Anebo  poznají, zda člověk proti nim  lže či mluví pravdu a jaké má ve skutečnosti úmysly. Možná mezi takové lidi také patříte  a nebo toužíte prozkoumat své možnosti v této oblasti.

Během semináře můžete na jednoduchých cvičeních  poznat, jak intuice funguje právě Vám a rovněž, jak jí lze ještě lépe naslouchat. Možná budete překvapeni svými schopnostmi, které často potřebují  pouze být  rozpoznány a láskyplně rozvíjeny, bez ohledu na to, zda jste žena nebo muž.

Kdy:             sobota  28. 1. 2012   (10.00 – 17.00)
Kde:                Centrum osobního růstu Spirituála Braník                                                         

Cena:              850,- Kč , pro důchodce, studenty a rodiče na mateřské dovolené 750,- Kč                   

Terapeutka:   Dagmar Eliášová                                                                                   

Rezervace:      kapacita je omezena, prosím o včasnou rezervaci na spirituala@email.cz,        

 

Dagmar Eliášová

absolvovala výcvik v regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, aktivně využívá léčebných metod SRT,  Ho´oponopono, BIO-Touch, staroegyptské a plejádské léčebné techniky, práce s Merkabou dle D. Melchizedeka  atd. Všechny své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových konstelací na různá témata.    

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a všem moc fandím.

www.terapiikharmonii.webnode.cz