Přednášky - Večery s Jaromírem Kozákem od 11.10.

11.10.2011 18:00

 

přednášky

Večery s Jaromírem Kozákem

Člověk na duchovní cestě hledá odpovědi na své otázky. Je toho mnoho, co není  předmětem běžných hovorů, nicméně jsou to důležité střípky, ze kterých se skládá naše představa o světě. Večery  s Jaromírem Kozákem vám nabízejí možnost  popovídat si s odborníkem na  řadu témat:  posmrtný život a  reinkarnace, křesťanská mystika, zasvěcovací rituály v různých kulturách, hermetismus, egyptské nauky, spiritismus, tajné řády, kvantová fyzika, léčitelství a další.

 

KDY: úterky jednou za měsíc vždy od 18 do 20 hodin - učebna

Kde: centrum osobního růstu Spirituála, bývalý pivovar Braník

Cena: 150 Kč

Rezervace:  na spirituala@email.cz

Termíny přednášek:

Úterý 11.10. Templáři a Turínské plátno

Templáři během shromáždili řadu relikvií. Prosluli uctíváním „hlavy“. Stali se vlastníky plátna, které se později začalo nazývat Turínské? Informace o této výjimečné památce.

 Úterý 8.11. Lobsang Rampa

Jeho knihy vzbudily okamžitě obrovský zájem a kontraverzi. Byl autor autor mimořádně zasvěceným lámou do předbuddhistických tradic nebo podvodníkem? Mohl jen jeho příběh dokázat reinkarnaci? Seznámení s celým Rampovým dílem.

 Úterý 6.12. Věda Egypta

Souhrnný pohled na vědu ve starém Egyptě jako systém. Byla empirická, nebo i teoretická? Pokusíme se seznámit s její šíří a konfrontovat písemné památky s archeologicky doloženými objekty.

 

Jaromír Kozák   se od útlého mládí zabývá historií, archeologií (zejména egyptologií) a poznáváním duchovna. V letech 1989 až 1993 studoval na Karlově univerzitě obor egyptologie-archeologie. Je soukromým badatelem, spisovatelem a překladatelem na poli literatury faktu a duchovního odkazu. Je autorem řady úspěšných knih a spolupracuje s různými časopisy, televizními a rozhlasovými stanicemi a příležitostně přenáší. V roce 2005 byla jeho teorie funkčního modelu spiritismu oceněna konzervativci z Klubu Sisyfos Stříbrným bludným kamenem. Dlouhodobě se zabývá egyptským duchovním  odkazem a egyptštinou,  v jejím rámci zejména fonetikou. V roce 2008 vydal po letech luštění své  řešení v rámci prvního svazku Egyptština – jazyk bohů. http://www.jaromirkozak.estranky.cz/