Přednáška ROK 2012 ANEB BUDE KONEC SVĚTA? - Richard Stříbný

09.02.2012 18:30

 

Přednáška

ROK  2012

ANEB  BUDE  KONEC  SVĚTA?

Setkali jste se s různými rozporuplnými předpověďmi a katastrofickými scénáři na toto téma a rádi byste se dozvěděli, co napovídá rozpoložení planet? Nenechte si ujít přednášku předního českého astrologa a zakladatele Školy klasické astrologie, Richarda Stříbného.

Dozvíte se, čemu či komu se může dařit a s čím se na druhou stranu budeme muset rozloučit. Jak bude ovlivněno naše zdraví a  různé oblasti našeho života, co může přinést prstencové zatmění Slunce v  květnu nebo úplné zatmění Slunce v listopadu a jaké části Země jsou ohroženy.  V neposlední řadě se dozvíme, jaká je prognóza vývoje v naší republice a jaké máme z astrologického hlediska právě letos šance k nalezení harmonie mezi materiálním a duchovním světem.

 

 

 

Kdy:               čtvrtek  9.2. 2012  od 18.30 do 20 hod

Kde:                centrum osobního růstu Spirituála, www.spirituala.cz

Lektor:            Richard Stříbný

Vstupné:          180 Kč

Rezervace:      spirituala@email.cz

 

Ing. Richard Stříbný (* 1956 v Opavě)

vystudoval VŠCHT. Pracoval jako vědecko-výzkumný pracovník ve Výzkumném ústavu energetickém. Astrologií se zabývá od počátku osmdesátých let. Tajemník Astrologické společnosti ČR, předseda její profesionální sekce. Člen redakční rady týdeníku Astro. Spolu s kolegou Zdeňkem Bohuslavem učí ve své Škole klasické astrologie. Častá vystoupení v rozhlasu, TV Prima a Nova. Své dovednosti opírá mj. o látku Jeana Baptisty Morina. Dlouholetý zájem o hermetismus a filozofii Orientu. Neúnavný cestovatel po celém světě. 

Podrobnosti na www.stribny.cz