SEMINÁŘ PROBUZENÍ DUCHOVNÍHO SRDCE

08.11.2012 09:30
Učení Drunvala Melchizedeka
Seminář vede certifikovaný učitel, Drunvalovy Školy rozpomínání Laszlo Zoltan Nagy přímý žák, certifikovaný lektor Drunvala Melchizedeka.
Jde o seminář Škola rozpomínání/School of Remembering - základním posláním tohoto semináře je naučit se, jak posunout vědomí z mysli do srdce. Bude to silně prožitkový meditační seminář. „V roce 2010 požádali Nanebevzatí Mistři Drunvala, aby se o tyto informace podělil s lidstvem v jednoduché podobě, která by byla všem srozumitelná. Jako jediný maďarský člen „Školy rozpomínání“ bych vás rád pozval na seminář „Probuzení duchovního srdce“ v angličtině. (tlumočení ve slovenštině). Po tom, co Drunvalo uvedl tuto novou školu, vše se změnilo. Nadešel okamžik, kdy se můžeme napojovat na svoje světelné tělo MerKaBu přirozeným a úplným způsobem, který otevírá bránu k jednotě všeho živého.
Drunvalo Melchizedek                    Laszlo Zoltan Nagy
 
PROGRAM: Doba: čtvrtek až a neděle od 9:30 do 18:30
  • Spojení srdce s mozkem pro vyvážení energií.
  • Aktivace Třetího oka a epifýzy, což srdci umožňuje nahlížet na vše s uvědoměním a také spouští proces tvoření ze srdce.Vstoupení do posvátného prostoru srdce a jeho prožívání.
  • Tvoření ze srdce, z prostoru Jednoty, kde neexistují protiklady.
  • Uskutečnění MerKaBy vycházející ze srdce, která je víc v souladu s energiemi dneška.
  • Sjednocení staré MerKaBy vycházející z mysli s novou MerKabou vycházející ze srdce.
  • Uvedení metody, která na konci tohoto procesu dovoluje aktivovat gloriolu/svatozář/ kolem hlavy, která předtím bývala pouze výsadou svatých.
  • Získání osobní síly díky rozhodnutím vycházejícím ze srdce.
  • Uplatnění energie Nejvyššího božského Já.
  • A další techniky rozpomínání se na to, kdo jsme a jak žít v radosti.
 
Na základě tohoto nového učení se propojuje srdce s mozkem prostřednictvím epifýzy, čímž se aktivuje nová MerKaBa vycházející ze srdce. Tato kombinovaná MerKaBa o vyšší frekvenci, toto naše jednodušší světelné tělo, se snadněji používá a programuje. Aktivuje se okamžitě bez potřeby pamatovat si všechny rychlostní poměry a komplikované detaily.
Tyto nové informace přináším, abych vám pomohl s otvíráním srdce, aby jste potom odtud mohli aktivovat MerKaBu. Od tohoto okamžiku se naše sny stávají realitou a my se učíme žít ze soucitného srdce v souladu se vším živým – všude. Namaste Laszlo“
Jestli máte chuť stát se účastníkem semináře „Probuzení duchovního srdce“ v Praze, obraťte se na organizátorku:
 
Datum: 8.-11.11. 2012.
Místo: Praha 4 – SPIRITUÁLA, Údolní 212
Jazyk: anglický, s tlumočením do slovenštiny
Organizátor: Sylva Němečková Tel: +420/607 887 710,
Mail: snimage@seznam.cz, přihlášku najdete www.kaysro.cz
Cena: 5.700,-Kč/222 EUR – studenti a důchodci dostanou slevu 30Eur Cena zahrnuje i meditační masku (http://mindfold.com/) a ovoce, oříšky, vodu, čaj a kávu . Počet míst je omezený, takže je třeba se dopředu registrovat.