LÉČEBNÉ MODALITA SAT NAM RASAYAN A KUNDALINÍ JÓGA PODLE YOGI BHAJANA

16.09.2011 16:17

 

KAI MICHAELIS (Německo)

LÉČEBNÉ MODALITA SAT NAM RASAYAN

A KUNDALINÍ JÓGA PODLE YOGI BHAJANA

 

Meditativní mysl lze používat jakou mocný nástroj v podpoře léčebného procesu.
V tomto semináři budeme pracovat s některými ze základních aspektů tohoto procesu:

- schopností zažívat “ticho v mysli”
- zaznamenáním rozsahu našeho vnímání světa

- pozorováním naší reakce na tento vnímaný svět

I když nemáte v plánu stát se léčitelem nebo se zabývat léčitelstvím, tento přístup vám pomůže si prohloubit a ustálit svůj meditační prožitek. Praktikujícím Kundaliní jógy může pomoci zlepšit uvědomění si jemněhmotného těla a rozšíření kapacity meditativní mysli, vyvážení elementů (země, voda, oheň, vzduch a éter) a pránického těla. Sat Nam Rasayan vám otevírá vědomí a schopnost soucítění, a tak se zvyšuje vaše citlivost a schopnost dlít v přítomnosti. Přivede vás do hluboké relaxace.

 

Přihlášky:    gurusansar@yahoo.com nebo skolakundalinijogy@gmail.com

Cena:          450Kč, 10% sleva pro účastníky Tréninku učitelů Kundaliní jógy

                       Pro rezervaci místa je třeba zaplatit zálohu 150Kč do středy 14.9. 2011,

                       kontaktujte nás pro číslo účtu

Kde:            Centrum osobního růstu SPIRITUÁLA, Praha 4 - Braník

S sebou:      pokrývku hlavy, tužku a zápisník, přezůvky, karimatku (máte-li), poštářek a deku

 

Kai Michaelis praktikuje Kundaliní jógu už přes 30 let a to proto, že mu dělá dobře a taky proto, že mu pomáhá zvyšovat vědomí.

Je profesionálním trenérem učitelů Kundaliní jógy 1. a 2. stupně (Kurz Mysl a meditace) a také instruktorem Sat Nam Rasayan (léčebná modalita). Spoluzaložil Kundalini Yoga Zentrum v Mnichově a řadu regionálních skupin 3HO zabývajících se jak Kundaliní jógou, tak Sat Nam Rasayan. Je jedním z trenérů 1. Tréninku učitelů Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana v Praze.

Vystudoval obchodní management a aplikovanou matematiku a to ho dovedlo k tomu, že je dnes manažerem v telekomunikacích.

Kai si dal za úkol dělit se s lidmi o učení Yogi Bhajan a pomoci k tomu, aby každý jednotlivec mohl docílit svého naplnění, a aby pomohl vytvořit stabilní komunity založené na vědomí a hodnotách.

Sat Nam Rasayan® znamená “Hluboké uvolnění se do Pravé identity.” Je to starobylé léčebné umění. Vstoupit do stavu Sat nam Rasayan znamená vstoupit do stavu absolutního odevzdání se, stanete se ničím a budete fungovat ze stavu shuniya (=nula). Mysl toho, kdo praktikuje Sat Nam Rasayan® transcenduje a v nezměrnosti jeho vědomí může dojít k hojení.  Sat Nam Rasayan® pracuje na jemněhmotné úrovni prostřednictvím projektivní meditační mysli. Proces zahrnuje udržování neutrálního, pozorovacího stavu vědomí, jste si vědomi všeho – všech pocitů – a potom umožnit rezistenci změnit se a uvolnit se, když nadále udržujete tento stav vědomí.  více o této disciplině na http://www.gurudevsnr.com/      a       http://www.3ho.org/kundalini-yoga/sat-nam-rasayan/