LÉČEBNÁ MODALITA SAT NAM RASAYAN - KAI MICHAELIS (Německo)

14.04.2012 10:00

KUNDALINÍ JÓGA PODLE YOGI BHAJANA NA TÉMA REALITA JE TAKOVÁ, JAKOU SI JI VYTVOŘÍM

Meditativní mysl lze používat jako  mocný nástroj k podpoře léčebného procesu.

V tomto semináři budeme pracovat s některými ze základních aspektů tohoto procesu:

  • schopností zažívat “ticho v mysli”
  • zaznamenáním rozsahu našeho vnímání světa
  • pozorováním naší reakce na tento vnímaný svět


I když nemáte v plánu stát se léčitelem nebo se zabývat léčitelstvím, tento přístup vám pomůže  prohloubit a ustálit svůj meditační prožitek. Praktikujícím Kundaliní jógy může pomoci zlepšit uvědomění si jemněhmotného těla a rozšíření kapacity meditativní mysli, vyvážení elementů (země, voda, oheň, vzduch a éter) a pránického těla.

 

KDE:    centrum osobního růstu SPIRITUÁLA, Údolní  212, Praha 4 - Bráník

KDY: 14. dubna :LÉČEBNÁ MODALITA SAT NAM RASAYAN

          15. dubna:  REALITA JE TAKOVÁ, JAKOU SI JI VYTVOŘÍME  - krije  kundalini jógy a meditace

ČAS:   10:00  hod. – 17:00 hod. (ve 13 hod. hodinová pauza na oběd – doporučujeme

            přinést si lehký oběd sebou či lze ráno objednat donášku)

CENA:    1 200 Kč za sobotu či neděli, 2 200 Kč za celý víkend

KONTAKT: Radka Matušková,  mobil  606 178 574,  pevná + záznamnik  317 862 002.

PŘIHLÁŠKY:  zasílejte do 31. března: gurusansar@yahoo.com nebo skolakundalinijogy@gmail.com.

 

V případě pozdějšího zájmu vás budeme informovat, zda-li jsou ještě volná místa. Pro rezervaci místa je třeba zaplatit zálohu 50% ceny do 6. dubna, kontaktujte nás pro číslo účtu.

 

Pár slov o lektorovi a léčebné modalitě Sat Nam Rasayan:

Kai Michaelis praktikuje Kundaliní jógu už přes 30 let a to proto, že mu dělá dobře a pomáhá mu  zvyšovat vědomí.Je profesionálním trenérem učitelů Kundaliní jógy 1. a 2. stupně (Kurz Mysl a meditace) a také instruktorem Sat Nam Rasayan (léčebná modalita). Spoluzaložil Kundalini Yoga Zentrum v Mnichově a řadu regionálních skupin 3HO zabývajících se jak Kundaliní jógou tak Sat Nam Rasayan. Je jedním z trenérů 1. Tréninku učitelů Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana v Praze.Kai si dal za úkol dělit se s lidmi o učení Yogi Bhajan a pomoci k tomu, aby každý jednotlivec mohl docílit svého naplnění, a aby pomohl vytvořit stabilní komunity založené na vědomí a hodnotách.

Sat Nam Rasayan® znamená “Hluboké uvolnění se do Pravé identity.” Je to starobylé léčebné umění. Vstoupit do stavu Sat nam Rasayan znamená vstoupit do stavu absolutního odevzdání se, stanete se ničím a budete fungovat ze stavu shuniya (=nula). Mysl toho, kdo praktikuje Sat Nam Rasayan® transcenduje a v nezměrnosti jeho vědomí může dojít k hojení.  Sat Nam Rasayan® pracuje na jemněhmotné úrovni prostřednictvím projektivní meditační mysli. Proces zahrnuje udržování neutrálního, pozorovacího stavu vědomí, jste si vědomi všeho – všech pocitů – a potom umožnit rezistenci změnit se a uvolnit se, když nadále udržujete tento stav vědomí.