Kurz: Reflexní lymfatická masáž

10.02.2012 16:00

 

Kdy:                 10.-12.února, začátek v pátek v 16:00

Kde:                 Spirituála, Praha 4, Bráník, Údolní 212

Zaměření:       vhodné pro lékaře, fyzioterapeuty, zdravotní sestry

                         a maséry,  kosmetičky
                         kurz je ale přístupný i pro laiky.

Cena:               2.900 Kč

 

Přihlášky a informace: Ing.Miroslav Ešner, info@trezalka.cz, tel.:604294047, www.trezalka.cz

 

 

Reflexní lymfatická masáž je jemná a velmi účinná metoda čištění lymfatického systému prováděná na chodidlech. Praktická část probíhá ve dvojicích na masážních lehátkách.  Skripta jsou v ceně kurzu, spolupráce dvou lektorů zaručuje individuální přístup k účastníkům.

 

Reflexní lymfatická masáž má své kořeny v reflexní terapii Jiřího Janči a v metodě Hanne Marquardové a byla vypracována do současné podoby Mgr.Evou Nebeskou. Eva reflexní lymfatickou masáž používá již 17 let a 8 let ji vyučuje. Za tuto ji změnila tak, že je o ní nutné mluvit jako o metodě nové. Je velmi účinná při imunitních onemocněních a lze ji aplikovat i v případech, ve kterých je klasická manuální lymfodrenáž nepoužitelná. Terapeut s ní dostává do rukou mnohostranně použitelný nástroj, který vykazuje pozitivní výsledky i u tak komplikovaných onemocnění jako je roztroušená skleróza.

 

Lektoři

Kurzy vedou lektoři v kurzů v oblasti fyzioterapie a psychosomatiky Mgr.Eva Nebeská a Mgr.Jaromír Vladyka. Kromě vedení kurzů provozují praxi na dvou místech:

- v Praze 10-Strašnice, V Předpolí 903/6

- ve Velkých Popovicicích, U Zámečku 412

Více informací o lektorech naleznete ne jejich webu www.studiopole.cz.