KONSTELACE VESELÉ VÁNOCE …

08.12.2012 09:30

Blíží se čas vánoc, které se všichni snažíme prožít co nejkrásněji. Ne vždy se to však podaří. Ať už jsou na vině špatné vztahy v rodině, finance, zdraví či existenční obavy.

Dnešní doba přináší řadu možností, jak nevyhovující v našem životě změnit. Zvu vás na setkání, kde se budeme zabývat tím, co nám kazí radost. A nejen to, pokusíme se nahlédnout k podstatě našich problému skrze konstelace a uvolnit napětí, které v sobě nosíme i dlouhé roky. Výsledkem často bývají takové změny v našem životě, v které jsme již nedoufali.

Kdy:                sobota 8.12. 2012  (9.30 – 17.00)
Kde:                Centrum osobního růstu Spirituála Braník                                                       

Cena:              700,-  (plus 250,- pro ty z vás, kteří si postaví  konstelaci)                           

Terapeutka:   Dagmar Eliášová                                                                                   

Rezervace:      kapacita je omezena, prosím o rezervaci na spirituala@email.cz,                              

Dagmar Eliášová

absolvovala výcvik v regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, aktivně využívá léčebných metod SRT,  Ho´oponopono, BIO-Touch, staroegyptské a plejádské léčebné techniky, práce s Merkabou dle D. Melchizedeka  atd. Všechny své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových seminářů a konstelací na různá témata.    

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a podporuji je na jejich další duchovní cestě.“

Co jsou konstelace?  Velmi jednoduchá a účinná metoda jak pochopit, proč se nedaří něco důležitého v  našem životě.   Ať už jde o vztahy partnerské či rodinné, finance, ať už hledáte úspěch , uplatnění v práci nebo zdánlivě prostou radost ze života. Vše má společné vzorce, které máme obvykle výchovou či životními zkušenostmi různě deformované.  Během   prožitkového  semináře rozpoznáte to, co vás často celý život omezuje. Konstelace probíhají „trochu jinak“ než obvykle, protože v nich jdeme dál za pochopení podstaty problému. Najdeme společně způsob, jak vytvořit láskyplnější realitu v našem životě. Naučíte se jednoduché, ale velmi účinné techniky odstraňování limitů a negativních energií či vazeb. Půjdete za hranice prostoru i času a získáte osvobozující nadhled nad tím, co vám již dlouho bralo životní energii.

Konstelace vám umožní nahlédnout pod povrch běžného vnímání souvislostí, vazeb a vztahů.  Pochopení příčin konfliktů otevírá prostor pro klid a smíření se sebou samým, ale i pro soucit s  těžkostmi ostatních lidí. Jsme pak schopni odpustit si vlastní „neúspěchy“, ale i příkoří a křivdy způsobené nám druhými. Pochopíme, proč jsme nezažívali lásku nebo hojnost ve svém životě. Uvědomění a přestavba našich zkreslených přesvědčení často způsobí, že s našimi blízkými objevíme dávno zapomenutou lásku a harmonii, najdeme finanční jistotu, úspěch v práci nebo nový směr našeho života. Je to výsledek procesu osobního růstu, který nám přinese hodně nového a pozitivního a určitě stojí za to věnovat mu čas a úsilí.