Intenzivní jazykový kurz: ANGLIČTINA S JÓGOU

18.07.2011 08:30

INTENZIVNÍ   JAZYKOVÝ   KURZ 

ANGLIČTINA  S   JÓGOU

 

 Unikátní intenzivní kurz v rozsahu 38 vyučovacích hodin, kombinující komunikační metodu výuky angličtiny a techniky Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana k zefektivnění komunikace v anglickém jazyce. Veškerá výuka, včetně jógy, probíhá v angličtině a je vysoce interaktivní. Možnost navštěvovat pouze jógu či pouze angličtinu.

Kdy: :        po až pá  18.7. – 22.7. 2011

Kde:           Spirituála, Praha 4 – Braník, www.spirituala.cz

Lektorka:  Magda Matušková – Guru Sansar Kaur

                   po - čt                            8.30 – 10.00     jóga

                                                        10.30 – 12.00    angličtina

                                                        13.00 – 14.30    angličtina

                                                        14.45 – 16.30    jóga

                  pá                                    7.30 –   8.30     jóga

                                                          9.00 – 10.00     angličtina

                                                        10.30 – 11.30    angličtina

                                                        12.00 – 13.00    jóga

Kurzovné:     4.590,- Kč za celý kurz

 

                       2.590,- Kč pouze jóga nebo angličtina

Sleva:             500,- Kč za kurz pro účastníky Tréninku učitelů Kundaliní jógy, rovněž pro rodiče na mateřské a důchodce

Přihlášky: na spirituala@email.cz , zálohu ve výši 2.000,-Kč/1.000 Kč prosím zašlete na účet 242208111/0300, uveďte Vaše jméno.

K programu:

Angličtina se bude zaměřovat především na následující oblasti:

Jak se dorozumět v anglicky mluvící  zemi a neztratit při tom důstojnost. Jak se naučit vnímat a využívat signály, verbální i  neverbální, které pomáhají porozumět. Jak mluvit na veřejnosti – základní prezentace v angličtině a její organizace. Nejpoužívanější americké idiomatické výrazy a frázová slovesa. Komunikace za hranicí slova aneb co potřebujeme kromě slovní zásoby a gramatiky, aby nám bylo rozumět. Zvýšení slovní zásoby zejména pro potřeby cesty do zahraničí (letiště, policejní stanice, lékařské ošetření, vlak, pracovní pohovor atd.), další témata podle zájmu účastníků. Hodně poslechu a hodně mluvení. Kurz je určen pro úroveň mírná a střední pokročilost, není vhodný pro úplné začátečníky.  

Jóga:

Intuitivní mluva a hluboké naslouchání. Komunikace srdcem tam, kde slova nestačí. Zvýšení charisma pomocí posílení aury a zářícího desátého těla. Simultánní naslouchání a mluvení (vhodné i pro tlumočníky). Vědomá komunikace na pomoc při předcházení nechtěným nedorozuměním. Vitalita, abychom zvládli komunikovat hodiny v cizím jazyce (vhodné i pro tlumočníky). Zlepšení pamět (vhodné i pro tlumočníky).

 

Guru Sansar Kaur – Magda Matušková

absolventka  Filozofické fakulty, tlumočnice, překladatelka a členka Mezinárodní asociace instruktorů Kundaliní jógy (IKYTA). Hovoří 7 jazyky, má praxi 17 let výuky angličtiny, češtiny pro cizince, španělštiny a němčiny - na univerzitách, v jazykových školách i soukromě v Čechách, ve Španělsku a ve Spojených státech. V současnosti žije v Los Angeles. Ve výuce jazyků se specializuje na výuku komunikační metodou, na obchodní španělštinu a angličtinu,  americkou výslovnost, výuku pro nerodilé mluvčí a kurzy kombinující výuku jazyka a Kundaliní  jógy dle Yogi Bhajana.