Co prozradí naše aura - přednáška M. Svorová a D. Eliášová

10.02.2011 17:00

seminář

Co prozradí naše aura

 

O energetickém poli obklopujícím všechny živé bytosti, dnes obecně nazývaném jako aura, se mluví od nepaměti. V poslední době však také moderní věda potvrzuje něco, co poznávali a popisovali jasnozřiví lidé všech dob. Přístroj WinAura umožní každému vidět momentální stav aury, dostatek či nedostatek energie v našich orgánech a řadu dalších informací, týkajících se emocí, bloků i našeho životního směrování. Během přednášky budeme na dobrovolnících demonstrovat možnosti tohoto přístupu a pohledu na člověka.

Kdy:                 čt 10.02.  od  18.00 -20.00
Kde:                Centrum osobního růstu Spirituála

Cena:              200,- 

Lektorky:       Milena Svorová a Dagmar Eliášová

Rezervace:      na spirituala@email.cz, nebo na tel. 604 41 40 44

 

Milena Svorová

pracuje s přístrojem WinAura od roku 2000. Své zdravotní potíže začala již předtím překonávat pomocí čínské medicíny a studiem alternativních postupů. Pocítila potřebu osvětlovat klientům aspekty aury a pomáhat jim přijmout vlastní osobnost. "Unikátnost každé osobnosti se dobře odráží v barvách aury. Tak jak se prolínají barvy, mísí se vlastnosti lidí. Je to nekonečně mnoho možností a každý má za úkol přijmout svou roli ve vesmíru."

 

 

Dagmar Eliášová

absolvovala výcvik v regresní terapii u A. Dragomireckého, terapie RUŠ u K. Nejedlého, SRT,  Ho´oponopono, terapeutka BIO-Touch atd.

Všechny své poznatky aplikuje během osobních terapií a vedení prožitkových konstelací na různá témata.

"Ráda pracuji s lidmi a těší mě sledovat, jak se zbavují problémů, se kterými se dlouhá léta potýkali. Někdy stačí tak málo a vše se mění k lepšímu. Sdílím s klienty jejich radost a všem moc fandím."